Užsisakyti naujienas.

 2010 11 29  Daktaro TORSUNOV'o autobiografija

Olegas Genadijevičius Torsunovas

Autobiografija

 

Olegas Genadijevičius Torsunovas yra aukštąjį medicininį išsilavinimą turintis gydytojas - psichologas. Samaros medicinos institute jis yra baigęs dermatologo – venerologo specialybės internatūrą, o Maskvos Tautų Draugystės vardo universitete - korporalinės adatų refleksoterapijos specialybę. Daktaras Torsunovas keletą metų gyveno Indijoje ir savarankiškai išstudijavo senovinę Indijos mediciną Ajurvedą.

O. G. Torsunas yra plataus profilio medicinos mokslų daktaras: Ajurvedos, dermatologinės venerologijos, adatų, akupunktūros, akupresūros, fitoterapijos, refleksoterapijos, litoterapijos ir liaudies medicinos. Gydymui jis taip pat naudoja unikalius metodus mudromis (specifinėmis rankų pirštų kombinacijomis) bei  jantromis (tam tikrais grafiniais simboliais, naudojamais , dažniausiai, psichinių susirgimų gydymui).

Daug metų užsiiminėdamas gydytojo praktika įvairiose medicinos srityse ir kryptyse, O. G. Torsunovas paruošė autorines susirgimų gydymo ir diagnozavimo metodikas. Jo paties sukurti litorefleksoterapijos (gydymas akmenimis ir mineralais) metodai, taip pat gydymas medžių šakelių ir žievės pagalba, pasiteisino, kaip labai efektyvūs metodai, gydant , praktiškai, visus chroniškus susirgimus. Šie metodai neturi analogų pasaulyje.

O. G. Torsunovas turi unikalų sugebėjimą diagnozuoti ligą pagal paciento nuotrauką. Tai leidžia jam padėti ir konsultuoti ligonius be tiesioginio kontakto su jais. Jis gali gydyti į jį  besikreipiančiuosius pacientus nepriklausomai nuo jų buvimo vietos visame pasaulyje.

O. G. Torunovas turi du Rusijos išradimų patentus: „Iplikatorinės fitoterapijos būdas“ ir „Gydomoji servetėlė“. Didelį dėmesį jis skiria teisingos mitybos ir dienos režimo klausimams, šioje srityje yra atlikęs daug mokslinių tyrimų. 

O.G.Torsunovo mokslinės bei populiarinimo paskaitos daug kartų vyko įvairiuose SNG šalių miestuose (Maskvoje, Rygoje, Kijeve, Almatoje, Donecke, Dnepropetrovske, Omske, Permėje, Jekaterinburge, Saratove, Samaroje, Barnaule, Krasnodare, Petigorske, Ivanove, Lipecke, Toljatyje ir daugelyje kitų) ir visada sulaukė milžiniško klausytojų susidomėjimo. Šiuose miestuose jis dalyvavo daugybėje televizijos ir radijo laidų.                     

O.G.Torsunovas dirba didelį mokslinį darbą. Jis nuolatos tobulina jau esamas medicinines pacientų diagnozavimo ir gydymo metodikas ir tuo pat metu kuria principialiai naujus ir efektyvesnius sveikatinimo būdus, maksimaliai derančius su žmogaus prigimtimi. Tačiau O. G. Torsunovo tyrinėjimų sfera išeina toli už įprastų medicinos rėmų.

Žymią laiko dalį praleisdamas Indijoje (Vrindavano mieste, Uttar Pradeš valstija) jis giliai studijuoja seniausius mokslo šaltinius – Vedas, kuriose išdėstyti pagrindiniai socialinės visuomenės santvarkos (Manu Smriti), visuomenės moralės (Niti-šastra), vedinės astrologijos (Džoitiš-šastra), jogos technikos (Patandžalio Joga-sutra) principai.

Susitikdamas Indijoje su žymiais mąstytojais ir filosofais, bendradarbiaudamas su aukščiau išvardintų sričių specialistais, Torsunovas, remdamasis vedinėmis žiniomis, atranda naujus sveikatinimosi ir žmogaus harmoningo sąveikavimo su jį supančiu pasauliu metodus. Šie rezultatai praktiškai panaudojami jo siūlomuose gydymo metoduose.

O. G. Torsunovas yra populiarios SNG šalyse mokslinių straipsnių serijos „Geri daktaro Torsunovo patarimai“ autorius. Šie straipsniai , skirti gripo, viršutinių kvėpavimo takų, atipinės pneumonijos, anginos, bronchito, hipertonijos, hepatitų ir kitų susirgimų gydymui. Šie leidiniai tapo gerais daugelio žmonių  pagalbininkais. O. G. Torsunovo knygos, iš serijos „Laimingo gyvenimo dėsniai“, žinomos ne tik SNG šalyse, bet ir užsienyje, tame tarpe ir (lietuvių kalba) Lietuvoje.

Savo ieškojimuose O. G. Torsunovas propaguoja sveiką gyvenimo būdą. Didelį dėmesį jis skiria dienos režimui ir teisingam maitinimuisi (maisto produktų teisingas parinkimas, derinimas ir ruošimas).

Jo vedami pokalbiai su žurnalistais, medikais, psichologais bei kt.sričių specialistais apima ne tik medicinos srities tematiką, juose detaliai aptariami žmonių tarpusavio santykiai ir jų poveikis sveikatai, šeimos santykių psichologija, teisingas vaikų auklėjimas, vedinė kultūra ir medicina, astrologija ir planetų įtaka žmonių sveikatai ir charakteriui bei subtiliajam žmogaus kūnui. Taip pat nagrinėjami tokie klausimai, kaip karma ir reinkarnacija. Po kiekvienos paskaitos O. G. Torsunovas atsako į visus rūpimus klausimus ir nemokamai diagnozuoja klausytojus.

O. G. Torsunovo meistriškumo lygis stulbina: pvz.: iš telefono skambučio, paprasčiausiai klausydamas skambinančiojo balso, jis gali diagnozuoti visą eilę to žmogaus susirgimų, kurie jį vargina, nurodo jų vystymosi priežastis ir duoda praktinius patarimus, kaip pagerinti sveikatą.

Su savo studentų grupe jis jau keletą metų tyrinėja literatūrinį senosios Vedų civilizacijos palikimą – kultūrą, mediciną ir mokslą.

Šiandien Olegas Genadijevičius su bendraminčiais ieško praktinio Vedų žinių pritaikymo mūsų kasdieniniame gyvenime. Informacija, gauta iš tyrinėjimų Indijoje, atveria kelią žinioms ir įgūdžiams, kuriuos gydytojas Torsunovas taiko savo gyvenime, o po to perduoda klausytojams ir skaitytojams.
grįžti
      © Ajurvedos Akademija, 2006  |  dizainas: K.Žukas