Užsisakyti naujienas.

 2017-10-14  Apie DSVV universitetą ir prorektorių Chinmay Pandya

Dr. Chinmay Pandya,

Išsilavinimas: BSc, MBBS, PGDipl, MRCPsych (London),

Tarnybinis statusas: DSVV universiteto (Indija) prorektorius, praktikuojantis psichiatras.


-   Indijos mokslininko, filosofo, dvasinio lyderio, įkūrusio socialinį dvasinį judėjimą Gayatri Parivar, vienijantį virš 100 mln. žmonių visame pasaulyje, kovotojo už Indijos nepriklausomybę ir Mahatma Gandžio bendražygio Pt. Shriram Sharma Acharya (1911-1990) anūkas, dvasinys mokinys ir idėjų tęsėjas bei įgyvendintojas.

-              Didžiosios Britanijos Karališkosios Psichiatrų kolegijos narys. Londone baigęs neurologijos ir psichiatrijos medicinines studijas praktikuojantis psichiatras.

-        Vieno iš prestižiškiausių jogos studijų multidisciplininio DSVV universiteto Indijoje prorektorius. DSVV universitetas yra Indijos Vyriausybės akredituotas universitetas, kuriame yra įvairios edukacijos, socialinių, psichologinių, jogos, holistinės sveikatos, žurnalistikos, aplinkosaugos, kompiuterių mokslų, matematikos, istorijos, kultūros, literatūros, Vedinių mokslų studijų programos. DSVV universitetas turi daugiau nei 35 bendradarbiavimo sutartis su įvairių pasaulio šalių mokslo ir universitetinėmis įstaigomis. Indijos Prezidentas - nuolatinis universiteto svečias per studijų baigimo diplomų įteikimo ceremonijas

-        Pirmo Azijos šalyse Baltijos kultūros centro idėjos autorius ir įkūrėjas.

-              Indijos Kultūrinių Ryšių Tarybos (ICCR) Valdybos narys.

-              Tarptautinio "Jogos, kultūros ir dvasingumo" festivalio pirmininkas.

-              Indijos atstovas UNESCO nematerialaus kultūrinio paveldo klausimais.

-              Interdisciplininio tarptautinio žurnalo Dev Sanskriti redaktorius. Žurnalo temos: vedinė filosofija, kultūra, psichologija, komunikacija, edukacija, Ajurveda, Indijos- Europos kultūrų palyginamosios studijos.

-              DSVV universiteto jogos ir sveikatos studijų direktorius. Jis domisi ir analizuoja mokslinį filosofinį meditacijos, streso valdymo supratimą šiuolaikiniame kontekste.

-              Daugiau nei 70 universitetinių šalies ir tarptautinių konferencijų įvairiomis mokslinėmis ir socialinėmis temomis (žmogaus teisės, Gangos vandenų švarinimas ir tt.) organizatorius.

-              Ajurvedos, jogos ir naturopatijos, Unani, Siddha ir homeopatijos (AYUSH) Ministerijos Patarėjų Tarybos narys

-              Indijos Nacionalinės Pedagogų Edukacijos Tarybos  (NCTE) Komiteto narys

-              Visuotinio Religijų Pakto (Global Covenant of Religions (GCR)) tarybos narys (vienas iš penkių narių, tarp kurių yra ir Kembridžo, Virginijos be kitų universitetų lyderiai) ir šios tarybos direktorius.

-              Indijos įvairių universitetų, Kembridžo ir kitų V. Europos universitetų, JAV Čikagos ir kitų universitetų kviestinis lektorius.

-        Indijos vystymo Prisiekusiųjų Tarybos narys (Board of Trustees of India Development Foundation (IDF).

Prestižiškiausio apdovanojimo už dvasinę veiklą Templeton Prizo atrankos komiteto narys.
grįžti
      © Ajurvedos Akademija, 2006  |  dizainas: K.Žukas