Užsisakyti naujienas.

 2017-12-22  Dėmesio! Pavasariniai Ajurvedos mokymai!

AJURVEDOS AKADEMIJA

kviečia į

 

 I-ojo KURSO  XVIII laidos

 

pavasario STUDIJAS

“PRAKTINIAI AJURVEDOS PAGRINDAI”

(savęs ir pasaulio pažinimas)

 

Kursas apima 100 valandų,

tęsiasi 6 savaitgalius (šeštadienį ir sekmadienį po 7 val.),

viso 12 pilnų dienų vasario – gegužės mėnesiais.

 

Dėstomi 3 dalykai: ajurveda, vedų pažinimas ir joga.

Dėsto iki 10 dėstytojų.

 

Ajurvedos užsiėmimuose susipažinsite su Ajurvedos pagrindinėmis taisyklėmis, leidžiančiomis suprasti savo kūną, sužinoti, kaip jį maitinti ir su juo elgtis, kad sau padėti.

Jogos dėka išmoksite pagrindinių teorinių sampratų ir fizinių pratimų - asanų, o taip pat meditacijos pagrindų, kas mankština ir gydo kūną bei nuramina protą.

Vedų pažinimo paskaitos leis suvokti tai, kas yra mūsų kūno išorėje, t.y. pažvelgti į save Kūrinijos kontekste ir suprasti mūsų gyvenimą tvarkančius gamtos dėsnius.

Visa tai kartu leidžia sveikatinti savo kūną,

suvokti save, o taip pat - savo vietą Kūrinijoje.

Visa tai padeda lengviau gyventi, net ir sunkiomis gyvenimo akimirkomis.

 

Studijų kaina 620,00 Eur.

 

I kurso XVIII  laidos pradžia – vasario 3 dieną.

Detalų kalendorinį grafiką, paskaitų tvarkaraštį su temomis ir dėstytojais bei kitą išsamią informaciją išsiųsime susidomėjusiems ir parašiusiems mums el. adresu: infoaa@ajurvedosakademija.lt

 

 

Užsiėmimai vyks Ajurvedos Akademijoje, adresu:

Ševčenkos g. 31-412, Vilnius  (LEU II-se rūmuose)

 

MALONIAI KVIEČIAME REGISTRUOTIS!

 

 Telefonas pasiteiravimui 8-645 30561, 8-600 57457.  

_______________________

 

 

 

ATSILIEPIMAI APIE STUDIJAS (kalba netaisyta):

 

1.          LAURA

Laukiu nesulaukiu studijų pradžios. Pasiilgau Jūsų paskaitų. Šitos žinios neįkainojamos. Kaip gražiai keičiasi vidus ir išorinis gyvenimas po Jūsų paskaitų:). Iki malonaus!

 

2.                JURGITA

Aš tikrai nuoširdžiai jums dėkoju ir dar ilgai būsiu dėkinga už man suteiktas žinias, už parodytą kelią, kuriuo dabar galiu eiti be baimės ir žinau, kaip man reikia elgtis, kai suserga mano vaikučiai, kuo juos maitinti, kad jie būtų sveiki. Didelis jums Ačiū!!!!

 

3.                JOLANTA

Savo ir vyro vardu norėčiau padėkoti Jums už tą rūpestį ir žinias, kuriomis Jūs taip dosniai dalinotės visų mokymu metu. Kai dabar žmonių tarpusavio santykiai daugiausia pagristi formaliu bendravimu, kai esame tokie skubantys ir neramūs, tokia dozė šiltų emocijų ir kito kelio parodymas priverčia sustoti ir susimąstyti, kur link eini... ACIU JUMS.

 

4.                JURGITA L.                   

Iš tikrųjų šita pažintis sukrutino kažką mūsų viduje… Tikiu, kad ši išmintis išugdys mus geresniam gyvenimui. Manau ne vien žinios, bet ir Jūsų bendravimas su mumis parodė, kad gyvenime mes per daug bijome to, kas yra natūralu ir būti kitokiais nei visi aplinkui.

 

5.                ILONA       

Ačiū labai Jums už Jūsų rūpestėlį :)

…kad Žmonių gyvenimų keliai nuvingiuotų į šią rojaus vietą Žemėje, pavadinimu „Ajurvedos Akademija“! :)  Sėkmės Jums gražiuose darbuose!!!

 

6.                ... labai džiaugiuosi, kad sutikau tiek daug gražių žmonių Ajurvedos Akademijoje ir tikiuosi, kad kitais metais visi susitiksime. Taip pat dar norėjau pasakyti, kad laikas, praleistas Ajurvedos Akademijoje, sutvirtino vidinį pajautimą, kad esu teisingame kelyje.

 

 7.                ERNESTA            

… noriu padėkoti už ŠILTĄ bendravimą, už suteiktą jausmą, kad kiekvienas iš mūsų esam ypatingi. Už tai, kad nuoširdžiai, su meile, su mumis bendravote, dalinotės viskuo, leidote pajusti vedų kultūros išmintį.  Labai tai vertinam:).

Labai ačiū už gėlių vazonėlį:). Kaip akcentavo Asta, viskas turi priežastį. Supratau, kad jos man padės išmokti rūpintis kitais ir atiduoti save, pradedant nuo rūpinimosi gėlėmis:). Dvigubai ačiū!

Pasisėdėjimas buvo šaunus, o tortas labai labai skanus:).

 

8.                VILIJA:

Ačiū už įkvėptą tikėjimą savimi!

 

9.                LINA

... su Jūsų skleidžiamomis žiniomis aš esu ir būsiu VISADA, nes kitaip jau tiesiog nebeįmanoma.... DAR KARTĄ AČIŪ, KAD JŪS TOKIE ESAT ir kad parodėt man kryptį, kuria reik eiti ieškant to pagrindinio „kelio“ tarp daugybės takiukų.

 

10.            EGLĖ

…papasakosiu apie savo „ajurvedinius pasiekimus ir nesėkmes“.

Kiekvieną rytą ir vakarą naudoju aliejų, ryškiai sumažėjo odos spuoguotumas, naudoju liežuvio valiklį, ekologišką dantų pastą, burnos praskalavimus po valgio (to išmoko ir mano dukra) – geresnis burnos kvapas.

Alkoholio nevartoju beveik visai, keičiasi gyvenimo vertybės…

Mėsos valgau labai nedaug – 1k/mėn., tuo tarpu anksčiau jos valgydavau –3k/dieną.

Pasekmė – numečiau 5 kg nereikalingo svorio, jaučiuosi daug „lengvesnė“, susitvarkė tuštinimasis (tuštinuos 1–2 k/dieną, anksčiau – kas 2–3 dienas!)

Man rodos, kad tapau ramesnė, beje, tą pastebėjo ir bendradarbiai.

Ačiū jums už suteiktas gyvenimo pamokas!!!

 

11.            ALDONA

Esu be galo laiminga, prisidėjusi prie nuostabių ir reikalingų žinių skleidimo tarp žmonių.

Linkiu Jums ir Jūsų akademijai toliau plėsti savo veiklą ir  būsiu dėkinga, jeigu dar galėsiu kuo pasitarnauti...

 

 

12.            ILONA

        ... pirmas kursas atvėrė man naują matymą ir pajautimą, tarytum išlaisvino, padrąsino ir suteikė vidinės ramybės. Visada ir visiems papasakoju apie akademiją, kai turiu galimybę apie savo patirtį dalintis su žmonėmis, kuriems pajaučiu reiktų apie tai išgirsti.

 

 

 

 

 
grįžti
      © Ajurvedos Akademija, 2006  |  dizainas: K.Žukas